Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Blog ve Makale Detay Sayfası

Buradasın:

Oyun Bağımlılığı

 • 15-01-2023

 
Oyun bağımlılığının belirtileri arasında, oyun oynamak için harcanan zamanın artması, oyun oynamak için diğer aktivitelerden vazgeçilmesi, oyun oynamak için uyku veya yeme ihmal edilmesi, oyun oynamak için sosyal veya iş hayatındaki ilişkileri bozulması gibi durumlar yer alır.
 
Oyun bağımlılığının tedavisinde, kişinin oyun oynamak için harcadığı zamanı azaltması, gerçek hayatta karşılaştığı sorunlarla yüzleşmesi, oyun oynamak için diğer aktivitelerle değiştirmesi gibi yollar kullanılabilir. Ayrıca, psikolojik danışmanlık veya terapi hizmetleri de oyun bağımlılığının tedavisinde etkili olabilir.
 
Sonuç olarak, oyun bağımlılığı, kişinin oyun oynamak için harcadığı zamanın veya oyun oynamanın kişinin hayatına olumsuz etkilerinin artması sonucu ortaya çıkan bir durumdur. 


Benzer Yazılar

Neden Psikorehberim

 • 11-20-2022

Ailenizin Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi www.psikorehberim.com Neden Psikorehberim 1.L...

Ergenlerde Depresyonun İşaretleri ve Yardım Etme Stratejileri

 • 25-05-2023

Merhaba sevgili okurlar! Bugünkü yazımızda, ergenlik döneminde depresyonun işaretlerini tanımanın ö...

Amerika’da Türk Psikolog

 • 16.10.2022

Amerika Birleşik Devletleri’nde başta New York olmak üzere farklı şehirlerde yaşayan tüm Türk vat...

Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz

SİZDEN GELENLER

Çok zor bir zamanımda bu siteye ve psikologuma ulaştım. Donanımı, naifliği ve profesyonel yaklaşımı ile hayatımın akışını değiştirdi. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmak yerine profesyonel yardım alın. Size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

O.P

Yasemin Hanımla henüz yolun başında olmamıza rağmen bana şimdiden çok iyi geldi. Aramızda 3000 km olmasına rağmen, online terapinin ne kadar faydalı olduğunu deneyimledim kendisiyle.

Z.T

İsmail hocamın bakış açısı çok güzel, yaklaşımı ve olayları ele alma şekli sizin de tüm aradığınız soruların cevabını bulmanızı sağlıyor. Kendisiyle iyi ki yollarımız keşişmiş, kesinlikle herkese tavsiyemdir.

S.Y

Ben Mustafa hocamdan çok fayda gördüm . Beğendiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz bir uzman. Uyguladığı seanslar etkili ve sonuç odaklı. Başarılarının devamını dilerim. Çevremize ve herkese tavsiye ediyoruz.

M.K

Oğlum, içine kapanık, kolay kolay arkadaşlık kuramayan, aynı zamanda öfkeli bir çocuk. Şu an oğlum daha konuşkan, kendine güvenen bir çocuk oldu ve terapilere çok istekli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K.Ç

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan randevu aldım. Bir dönem panik atak sorunum vardı Zeynep hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

L.E

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine İsmail bey ile tanıştığım ve bu süreci onunla beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

A.Z

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin