Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Blog ve Makale Detay Sayfası

Buradasın:

Online Psikolog

 • 15-01-2023

Online psikoloji, internet üzerinden gerçekleştirilen psikolojik danışmanlık veya terapi hizmetleridir. Bu hizmetler, kişilerin istedikleri yer ve zamanda rahatça erişebildiği, gizlilik ve rahatlık sağladığı için popüler hale gelmiştir.

Online psikoloji hizmetleri, video konferans, sohbet veya e-posta aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Bu hizmetler, depresyon, anksiyete, stres, ilişki sorunları, travma veya kişilik bozuklukları gibi birçok farklı sorunun tedavisinde kullanılabilir.

Araştırmalar, online psikoloji hizmetlerinin etkili olduğunu ve offline psikolojik danışmanlık veya terapinin aynısını sağladığını göstermektedir. Ancak, online psikoloji hizmetlerinin gerçek hayatta psikolojik danışmanlık veya terapinin yerini alamayacağı unutulmamalıdır. Ayrıca, online psikoloji hizmetleri sunan profesyonellerin düzenli olarak eğitim almaları ve sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri önemlidir.

Sonuç olarak, online psikoloji hizmetleri kişilerin rahat ve gizli bir ortamda psikolojik destek almalarına olanak tanırken, kişilerin gerçek hayatta psikolojik danışmanlık veya terapinin yerini almayacağını unutmamak önemlidir.


Benzer Yazılar

Ergenlik Neden Zordur?

 • 12-22-2022

Ergenlik, genellikle insanların hayatlarının bir döneminde yaşadıkları zor bir dönemdir. Ergenlik, ...

Online Psikolog

 • 15-01-2023

Online psikoloji, internet üzerinden gerçekleştirilen psikolojik danışmanlık veya terapi hizmetleri...

Boşanma kararını çocuğumuza nasıl anlatırız?

 • 14-12-2022

Boşanma kararı çocuklara nasıl anlatılmalı Boşanma kararı çocuklara anlatılırken, dikkat etmeni...

Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz

SİZDEN GELENLER

Çok zor bir zamanımda bu siteye ve psikologuma ulaştım. Donanımı, naifliği ve profesyonel yaklaşımı ile hayatımın akışını değiştirdi. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmak yerine profesyonel yardım alın. Size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

O.P

Yasemin Hanımla henüz yolun başında olmamıza rağmen bana şimdiden çok iyi geldi. Aramızda 3000 km olmasına rağmen, online terapinin ne kadar faydalı olduğunu deneyimledim kendisiyle.

Z.T

İsmail hocamın bakış açısı çok güzel, yaklaşımı ve olayları ele alma şekli sizin de tüm aradığınız soruların cevabını bulmanızı sağlıyor. Kendisiyle iyi ki yollarımız keşişmiş, kesinlikle herkese tavsiyemdir.

S.Y

Ben Mustafa hocamdan çok fayda gördüm . Beğendiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz bir uzman. Uyguladığı seanslar etkili ve sonuç odaklı. Başarılarının devamını dilerim. Çevremize ve herkese tavsiye ediyoruz.

M.K

Oğlum, içine kapanık, kolay kolay arkadaşlık kuramayan, aynı zamanda öfkeli bir çocuk. Şu an oğlum daha konuşkan, kendine güvenen bir çocuk oldu ve terapilere çok istekli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K.Ç

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan randevu aldım. Bir dönem panik atak sorunum vardı Zeynep hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

L.E

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine İsmail bey ile tanıştığım ve bu süreci onunla beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

A.Z

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin