Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Blog ve Makale Detay Sayfası

Buradasın:

Hollanda'da psikoterapi hizmetleri

 • 12-13-2022

Hollanda'da psikoterapi hizmetleri, Hollanda'da yaşayan kişilerin ruhsal ve davranışsal sorunlarına yardımcı olmak için profesyonel bir psikoterapist tarafından sunulan hizmetlerdir. Bu hizmetler, kişilerin zihinsel sağlık sorunlarını anlamaya ve bu sorunları çözmeye yardımcı olur. Psikoterapi hizmetleri, kişinin kişisel veya profesyonel yaşamında meydana gelen problemleri anlamaya yardımcı olur ve kişiyi daha iyi bir insan olmaya teşvik eder. Psikoterapi hizmetleri, Hollanda'da birçok farklı şekilde sunulmaktadır ve kişinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanabilir.

Bireysel terapi herhangi bir zamanda ihtiyaç duyulabilir. Terapi, kişinin kendini iyi hissetmesine yardımcı olabilir ve ona daha iyi anlaşma yöntemleri, daha sağlıklı ilişkiler kurma becerileri ve daha iyi bir hayat kalitesi sağlayabilir. Terapi, kişinin yaşadığı zorluklarla başa çıkabilmesine yardımcı olabilir ve ona daha iyi bir gelecek için güçlü bir temel sağlayabilir. Bireysel terapi, kişinin kendini daha iyi anlama ve kendine daha iyi bakma becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilir. Eğer kişi kendini mutsuz, endişeli veya stresli hissediyorsa, bireysel terapiye başvurarak bu duygularla başa çıkmaya çalışabilir. Bireysel terapi, kişinin yaşadığı zorlukların kaynağını belirlemesine yardımcı olabilir ve ona daha sağlıklı bir yaşam için gereken adımları atabilme becerilerini kazandırabilir.
 


Benzer Yazılar

Oyun Bağımlılığı

 • 15-01-2023

Oyun bağımlılığı, genellikle internet üzerinden oynanan oyunlar veya sanal dünyalar aracılığıyla or...

Ergenlik Dönemindeki Gençlerle İletişim Kurmanın 10 Yolu

 • 05-25-2023

Merhaba sevgili okurlar! Bugünkü yazımızda, ergenlik dönemindeki gençlerle iletişim kurmanın önemin...

Neden Psikorehberim

 • 11-20-2022

Ailenizin Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi www.psikorehberim.com Neden Psikorehberim 1.L...

Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz

SİZDEN GELENLER

Çok zor bir zamanımda bu siteye ve psikologuma ulaştım. Donanımı, naifliği ve profesyonel yaklaşımı ile hayatımın akışını değiştirdi. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmak yerine profesyonel yardım alın. Size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

O.P

Yasemin Hanımla henüz yolun başında olmamıza rağmen bana şimdiden çok iyi geldi. Aramızda 3000 km olmasına rağmen, online terapinin ne kadar faydalı olduğunu deneyimledim kendisiyle.

Z.T

İsmail hocamın bakış açısı çok güzel, yaklaşımı ve olayları ele alma şekli sizin de tüm aradığınız soruların cevabını bulmanızı sağlıyor. Kendisiyle iyi ki yollarımız keşişmiş, kesinlikle herkese tavsiyemdir.

S.Y

Ben Mustafa hocamdan çok fayda gördüm . Beğendiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz bir uzman. Uyguladığı seanslar etkili ve sonuç odaklı. Başarılarının devamını dilerim. Çevremize ve herkese tavsiye ediyoruz.

M.K

Oğlum, içine kapanık, kolay kolay arkadaşlık kuramayan, aynı zamanda öfkeli bir çocuk. Şu an oğlum daha konuşkan, kendine güvenen bir çocuk oldu ve terapilere çok istekli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K.Ç

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan randevu aldım. Bir dönem panik atak sorunum vardı Zeynep hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

L.E

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine İsmail bey ile tanıştığım ve bu süreci onunla beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

A.Z

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin