Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Blog ve Makale Detay Sayfası

Buradasın:

Çocukların motivasyonunu artırmak için bazı yöntemler deneyebilirsiniz?

 • 30-12-2022

 
Çocukların motivasyonunu artırmak için bazı yöntemler deneyebilirsiniz:
 
Öncelikle, çocuğunuzun ilgi alanlarını keşfedin ve onların ilgi alanlarına göre hedefler belirleyin. Bu, onların ilgisini çekecek ve onların motivasyonunu artıracaktır.
 
Çocuğunuzun başarılarını ödüllendirin. Onların hedeflerine ulaştıklarında onları ödüllendirin ve başarılarını kutlayın.
 
Çocuğunuzu süreç odaklı hedefler belirlemeye teşvik edin. Onların hedeflerine ulaşmak için adım adım nasıl ilerleyeceklerini düşünmelerine yardımcı olun.
 
Onların başarısını paylaşın. Onların başarılarını arkadaşları ve aile üyeleriyle paylaşın ve onların başarıları hakkında konuşun.
 
Onların başarısı için onları destekleyin. Onların hedeflerine ulaşmaları için onlara yardımcı olun ve onların başarısına inanın.
 
Onların motivasyonunu artırmak için onları yeni şeyler öğrenmeye teşvik edin. Onları yeni şeyler öğrenmeye teşvik edin ve onların öğrenme sürecinde yanlarında olun.
 
Unutmayın, çocukların motivasyonunu artırmak için onların ilgi alanlarını keşfetmek ve onların başarılarını ödüllendirmek önemlidir. Ayrıca, onları süreç odaklı hedefler belirlemeye teşvik etmek ve onların başarısını paylaşmak da çocukların motivasyonunu artırabilir


Benzer Yazılar

Online Psikolog

 • 15-01-2023

Online psikoloji, internet üzerinden gerçekleştirilen psikolojik danışmanlık veya terapi hizmetleri...

Amerika’da Türk Psikolog

 • 16.10.2022

Amerika Birleşik Devletleri’nde başta New York olmak üzere farklı şehirlerde yaşayan tüm Türk vat...

Ergenlik Neden Zordur?

 • 12-22-2022

Ergenlik, genellikle insanların hayatlarının bir döneminde yaşadıkları zor bir dönemdir. Ergenlik, ...

Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz

SİZDEN GELENLER

Çok zor bir zamanımda bu siteye ve psikologuma ulaştım. Donanımı, naifliği ve profesyonel yaklaşımı ile hayatımın akışını değiştirdi. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmak yerine profesyonel yardım alın. Size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

O.P

Yasemin Hanımla henüz yolun başında olmamıza rağmen bana şimdiden çok iyi geldi. Aramızda 3000 km olmasına rağmen, online terapinin ne kadar faydalı olduğunu deneyimledim kendisiyle.

Z.T

İsmail hocamın bakış açısı çok güzel, yaklaşımı ve olayları ele alma şekli sizin de tüm aradığınız soruların cevabını bulmanızı sağlıyor. Kendisiyle iyi ki yollarımız keşişmiş, kesinlikle herkese tavsiyemdir.

S.Y

Ben Mustafa hocamdan çok fayda gördüm . Beğendiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz bir uzman. Uyguladığı seanslar etkili ve sonuç odaklı. Başarılarının devamını dilerim. Çevremize ve herkese tavsiye ediyoruz.

M.K

Oğlum, içine kapanık, kolay kolay arkadaşlık kuramayan, aynı zamanda öfkeli bir çocuk. Şu an oğlum daha konuşkan, kendine güvenen bir çocuk oldu ve terapilere çok istekli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K.Ç

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan randevu aldım. Bir dönem panik atak sorunum vardı Zeynep hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

L.E

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine İsmail bey ile tanıştığım ve bu süreci onunla beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

A.Z

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin