Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Uzman Psikolog Detayları

Buradasın:

Açıklama

Uzmanlık Alanları: Merhaba, ben psikolog Yasemin Meral çeşitli psikoterapi teknikleri kullanarak insanlara yardımcı oluyorum. Mesleki uygulamamın merkezinde pozitif psikoloji yaklaşımı yer alıyor. İnsanların güçlü yönlerine odaklanarak, yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olmak için çalışıyorum.

Ayrıca rüya analizi ve temel hipnoz gibi teknikleri kullanarak, kilo problemleri, sınav kaygısı, fobiler ve cinsel işlev bozuklukları gibi sorunlarla mücadele ediyorum. EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) ile travma sonrası stres bozukluğu gibi ciddi psikolojik sorunlara da destek sağlıyorum.

Yetişkinlerde ve çocuklarda bilişsel davranışçı terapi, duygu odaklı terapi ve kısa süreli çözüm odaklı terapi gibi diğer terapi teknikleri de uygulamalarımda sıklıkla kullanıyorum. MMPI (Minnesota Multiphasic Personality Inventory) uygulayıcısı olarak, kişilik bozuklukları ve diğer psikolojik sorunlarla ilgili testleri de değerlendiriyorum.

Çocuk testleri uygulayıcısı ve D2 dikkat testi uygulayıcısı olarak, özellikle ergenlerde depresyon, öfke, kaygı bozuklukları, fobiler, ders çalışma, dikkat, bağımlılık ve motivasyon gibi sorunlarla çalışıyorum. Ayrıca resim analizi, oyun terapisi, filial terapi, WISC-R (Wechsler Intelligence Scale for Children) uygulayıcısı ve yaratıcı teknikler gibi farklı yaklaşımlar kullanarak çocuklarla çalışıyorum.

Son olarak, mindfullness temelli öz şefkat yaklaşımını da kullanarak, insanların kendilerine karşı daha anlayışlı ve sevgi dolu bir tutum geliştirmelerine yardımcı oluyorum.

Hizmetlerimden yararlanmak isteyen herkesle çalışmaktan mutluluk duyuyorum ve sorunlarınıza özel bir tedavi planı oluşturmak için her zaman buradayım.

 

Mindfullness temelli öz şefkat,
Sydney Üniversitesi Pozitif Psikiyatri,
Pensilvanya Üniversitesi Pozitif Psikoloji,
John Hopkins Üniversitesi Psikolojik İlk Yardım,
Harvard Medical School (Borderline hastalarının tanı ve tedavisi)
Terapi Dil Seçenekleri:Türkçe , İngilizce ve Arapça

Detaylar

Ad Soyad: YASEMİN MERAL MİLHAN
Ünvan: Psikolog & Aile Danışmanı & Yaşam Koçu
Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
  • Adres:

    Amsterdam/Hollanda

  • Tel: +31 6 45885996
  • Email: info@psikorehberim.com
  • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin