Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Uzman Psikolog Detayları

Buradasın:

Açıklama

Uzmanlık Alanları: 16 yıllık mesleki deneyimimle birlikte birçok alanda çocuk ergen ve yetişkinlerle çalışıyorum. Özellikle, travma sonrası stres bozukluğu ve EMDR terapisi konularında danışanlarıma yardım sunuyorum. Ayrıca, bağımlılık, dijital bağımlılık, dürtü kontrol bozuklukları, öfke kontrol problemleri ve çözüm odaklı terapi alanlarında da yardımlar sunuyorum.

Bireysel psikoterapi konusunda  özellikle kaygı problemleriyle ilgili birçok farklı durumu ele alabilirim. Bu problemler arasında panik atak, sosyal fobi, özgül fobiler, sınav kaygısı, performans kaygısı gibi durumlar yer alır. Obsesif kompulsif bozukluk (takıntılar), depresyon ve duygudurum bozuklukları konusunda da danışanlara özel hazırlayacağım danışma planı ile yardımcı oluyorum.

Ergenlik çağındaki gençlerle çalışmaya ayrı bir ilgi duyuyorum. Bu dönemde gençlerin karşılaştıkları sorunlar oldukça farklıdır ve çözüm odaklı terapi ve danışmanlık ile yardımcı olabilirim. Ayrıca, ebeveynlere yönelik çocuk ve ergenler ile ilğili danışmanlık da konusuda çalışma  alanlarım arasında yer almaktadır.

Tüm bu uzmanlık alanlarımı, her bireyin benzersiz ihtiyaçlarını dikkate alarak uygulamaktayım. Danışanlarımın hayatlarında daha mutlu, sağlıklı ve tatmin edici bir yaşam sürdürebilmeleri için gerekli araçları vermeye çalışırken, onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum.


Terapi Dil Seçenekleri:Türkçe ve Hollandaca

Detaylar

Ad Soyad: SEDAT ABIS
Ünvan: Psikolojik Danışman & Psikoterapist
Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
  • Adres:

    Amsterdam/Hollanda

  • Tel: +31 6 45885996
  • Email: info@psikorehberim.com
  • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin