Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Uzman Psikolog Detayları

Buradasın:

Açıklama

Uzmanlık Alanları: 17 yıldan fazla bir süredir insanların hayatlarına dokunmaya çalışıyorum. Özellikle çocuklar ve gençlerle çalışmaktan büyük bir keyif alıyorum. Pedagoji ve psikoloji alanlarında uzmanlaşmış bir danışman olarak, bireysel danışmanlık, aile danışmanlığı ve eğitim koçluğu hizmetleri sunmaktayım.

Çocuklarla ve aileleriyle çalışırken, okul problemleri, okul başarısı, istenmeyen davranışlar, hiperaktivite, teknoloji bağımlılığı gibi konulara özellikle odaklanıyorum. Ebeveynlerin çocuklarıyla ilişkilerini iyileştirmeye, aile dinamiklerindeki sorunları ele almaya ve çocukların okul başarısını artırmaya yardımcı oluyorum.

Ergenlik dönemi, özellikle gençlerin hayatlarında büyük bir dönüm noktasıdır ve bu nedenle ergenlerle çalışmayı seviyorum. Ergenlik problemleri, ergen-ebeveyn ilişkileri, ergen zorbalığı, ergen-akran ilişkileri ve depresyon gibi konularda uzmanlaştım. Ergenlerin hayatındaki zorluğu anlamak ve onlara destek olmak için her zaman buradayım.

Ayrıca eğitim koçluğu hizmetleri de sunuyorum. Ders çalışma teknikleri, sınavlara hazırlık, sınav stresi, başarısızlık korkusu, motive olma problemleri, okul başarısızlıkları gibi konularda öğrencilere destek oluyorum. Yaşam koçluğu hizmetleri de sunarak bireysel danışmanlık hizmetleri sunuyorum. Kaygı problemleri, uyum ve alışma problemleri gibi konularda yardımcı oluyorum.

Sonuç olarak, uzmanlığımın kapsamı oldukça geniş. İnsanlara farklı yaş gruplarından ve farklı ihtiyaçlardan gelen bireyleri desteklemek benim tutkum ve önceliğimdir. Amacım, insanların hayatlarını daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı hale getirmelerine yardımcı olmaktır.

 

Detaylar

Ad Soyad: MUSTAFA ÜNAL
Ünvan: Psikolog & Pedagog
Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
  • Adres:

    Amsterdam/Hollanda

  • Tel: +31 6 45885996
  • Email: info@psikorehberim.com
  • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin