Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Uzman Psikolog Detayları

Buradasın:

Açıklama

Yaklaşık 20 yıldır mesleki deneyime sahip bir danışmanım.

Çalışma alanlarım:

Bireysel Danışmanlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı, Evlilik Sorunları, İlişki ve İletişim Problemleri, Evlilik Öncesi ve Sonrası Danışmanlık, Boşanma ve Ayrılık Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Ergenlik Dönemi Sorunları, Ebeveyn Danışmanlığı, Depresyon, Kaygı Problemleri, Özgüven Problemleri, Akademik Performans Sorunları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, OKB, Öfke Kontrolü, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Duygu Durum Bozuklukları, Davranış Bozuklukları, gibi birçok konuyu kapsamaktadır.

Danışanlarımla güçlü bir bağ kurarak, onları anlamak, sorunlarına çözüm sunmak ve desteklemek için çalışıyorum. İnsanlara yardımcı olmak benim için bir tutku ve işimi yapmaktan büyük keyif alıyorum. Danışanlarıma, hayatlarında karşılaştıkları zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmak için, iyi bir dinleyici, sabırlı ve anlayışlı biri olarak yaklaşıyorum.

Özellikle, evlilik ve aile danışmanlığı konularında uzmanlaşmış durumdayım. Çiftlerin ilişkilerinde yaşadıkları sorunları anlamalarına, birbirleriyle daha iyi iletişim kurmalarına ve ilişkilerini sağlamlaştırmalarına yardımcı oluyorum. Ayrıca olan cinsel danışmanlık konusunda da destek sunuyorum.

Evlilik öncesi danışmanlık ile çiftlerin evlilik kararını vermeden önce, kendilerini, evlenmeyi düşündükleri kişiyi, evliliği ve evlilikle ilgili beklentilerini gerçekçi ve detaylı bir şekilde ele alıp değerlendiriyor, söz, nişan, düğün, ilk gece (gerdek gecesi) vb. evlilik sürecinin her aşamasında psikolojik destek sunuyor, doğru bilgilendirmeler ile, bilinçli farkındalığa ulaşarak sağlıklı ve mutlu bir ilişki yürütebilmelerine yardımcı oluyorum.

Ebeveyn danışmanlığı konusunda ise, anne-baba olarak ailelerin çocuklarıyla ilişkilerinde nasıl daha sağlıklı bir yol izleyebileceklerine dair öneriler sunuyorum.

Ergenlerin ve yetişkinlerin bireysel sorunlarına da ilgi duyuyorum. Kaygı, özgüven, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi konularda, ergenlere ve ailelerine destek sağlamak için çalışıyorum. Ayrıca, yetişkinlerin ve çocukların davranış bozuklukları, duygu durum bozuklukları, kişilik bozuklukları ve travma sonrası stres bozuklukları gibi konularda da yardımcı olmaya çalışıyorum.

 

Detaylar

Ad Soyad: İSMAİL EROĞLU
Ünvan: Psikolojik Danışman & Evlilik ve Aile DanışmanıVizja Ünv. Öğ. Gör.
Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
  • Adres:

    Amsterdam/Hollanda

  • Tel: +31 6 45885996
  • Email: info@psikorehberim.com
  • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin