Hemen Randevu Al

Uzman Psikolog Detayları

Buradasın:

Açıklama

Uzmanlık Alanları: Yaklaşık 20 yıldır mesleki deneyime sahip bir danışmanım. Çalışma alanım, bireysel danışmanlık, aile danışmanlığı, evlilik öncesi ve sonrası danışmanlık, evlilik sorunları ve cinsel terapi, ilişki ve iletişim problemleri, ebeveyn danışmanlığı, ergenlik çağı sorunları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, kaygı problemleri, depresyon, OKB, öfke kontrolü, travma sonrası stres bozukluğu, duygu durum ve kişilik bozuklukları, davranış bozuklukları, özgüven problemleri, EMDR ve bilişsel davranışsal terapi gibi birçok konuyu kapsamaktadır.

Danışanlarıma güçlü bir ilişki kurarak, onları rahatlatmak, anlamak ve desteklemek için çalışıyorum. İnsanlarla çalışmak benim için bir tutku ve bu işi yapmaktan büyük keyif alıyorum. Danışanlarıma, hayatlarında karşılaştıkları zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmak için, iyi bir dinleyici, sabırlı ve anlayışlı biri olarak yaklaşıyorum.

Özellikle, aile danışmanlığı ve evlilik terapisi konularında uzmanlaşmış durumdayım. Çiftlerin ilişkilerinde yaşadıkları sorunları anlamalarına, birbirleriyle daha iyi iletişim kurmalarına ve ilişkilerini sağlamlaştırmalarına yardımcı olmak için, uzmanlık alanım olan cinsel terapi konusunda da destek sunuyorum. Ebeveyn danışmanlığı konusunda ise, anne-baba olarak ailelerin çocuklarıyla ilişkilerinde nasıl daha sağlıklı bir yol izleyebileceklerine dair öneriler sunuyorum.

Çocukların, gençlerin ve ergenlerin sorunlarına da ilgi duyuyorum. Kaygı, özgüven, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi konularda, çocuklara ve ailelerine destek sağlamak için çalışıyorum. Ayrıca, yetişkinlerin ve çocukların davranış bozuklukları, duygu durum bozuklukları, kişilik bozuklukları ve travma sonrası stres bozuklukları gibi konularda da yardımcı olmaya çalışıyorum.

Terapötik yöntemlerim arasında EMDR ve bilişsel davranışsal terapi gibi etkili terapi teknikleri bulunmaktadır. Bu teknikleri kullanarak, müşterilerime en etkili tedaviyi sunmayı hedefliyorum.

 

Detaylar

Ad Soyad: İSMAİL EROĞLU
Ünvan: Psikolojik Danışman & Evlilik ve Aile DanışmanıVizja Ünv. Öğ. Gör.
Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
  • Adres:

    Amsterdam/Hollanda

  • Tel: +31 6 45885996
  • Email: info@psikorehberim.com
  • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin