Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Uzman Psikolog Detayları

Buradasın:

Açıklama

Ben 25 yıllık mesleki deneyime sahip bir psikologum. Uzmanlık alanlarım arasında çocuk ve ergen psikoterapisi ile bireysel psikoterapi bulunmaktadır. Çocuklarda alt ıslatma, kaka kaçırma, akran zorbalığı, tikler, kekemelik, öfke kontrol problemleri, gece korkuları, sınav kaygısı, okul uyum problemleri, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, konsantrasyon problemleri, teknoloji bağımlılığı gibi konularda özel destekleyici danışmanlık hizmeti sunmaktayım. Ayrıca üstün zekalı çocuklara yönelik özel destekleyici danışmanlık ve yas ve boşanma süreçlerinde çocuklara destekleyici danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

Ergenlik dönemi problemleri de uzmanlık alanlarım arasında yer almaktadır. Ergenlerde depresyon, cinsel kimlik problemleri, akran zorbalığı, ergen-akran ilişkileri, ergen-ebeveyn ilişkileri gibi konularda bilişsel müdahale teknikleri, oyun ve kum terapi teknikleri, EMDR, EFT, TONI4 zeka testi, dinamik bütüncül terapi teknikleri ve çözüm odaklı terapiler gibi farklı terapi teknikleri kullanarak çözüm odaklı destekleyici danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

Ayrıca yetişkinlerde görülen travma sonrası stres bozuklukları, depresyon, duygu durum bozuklukları, obsesif-kompulsif bozukluklar (takıntılar), kaygı problemleri (panik atak, sosyal fobi, özgül fobiler, sınav kaygısı, performans kaygısı vb.), dürtü kontrol problemleri, bağımlılıklar, cinsel işlev problemleri, ilişki problemleri, kayıp ve yas gibi problemlerle ilgili olarak bütüncül psikodinamik terapi, bilişsel davranışçı terapi, EMDR, EFT, hipnotik terapi, kabul ve kararlılık terapisi, cinsel terapi ve yetişkinlerde 35 farklı terapi teknikleri gibi çeşitli terapi teknikleri kullanarak destekleyici danışmanlık hizmeti sunmaktayım.

Ayrıca Borderline, Narsistik ve Şizoid kişilik yapılanmalarının psikoterapisi konusunda da uzmanım. Bu konuda da farklı terapi teknikleri kullanarak destekleyici danışmanlık hizmeti sunmaktayım. MMPI ve benzeri test tekniklerini kullanarak kişilik yapılanmaları ile ilgili ayrıntılı destek sunabilirim.

 

Detaylar

Ad Soyad: FATİH MUSLU
Ünvan: Psikolog&Pedagog
Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
  • Adres:

    Amsterdam/Hollanda

  • Tel: +31 6 45885996
  • Email: info@psikorehberim.com
  • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin