Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Eğitim Detay Sayfası

Buradasın:
Eğitime Katıl


MMPI TESTİ İLE İÇ DÜNYANIZI ANLAYIN,KENDİNİZİ KEŞFEDİN

 • 6/20/2024 7:28:13 PM

Eğitim Ücreti: €75

Eğitim Tarihi: Randevu Oluştur

Eğitim Saati: Randevu Oluştur

Eğitimci(ler): Uz. Psikolog Y.Meral Milhan

Eğitim İçeriği:

Uzman Psikolog Yasemin Meral Milhan ile Kişilik Analizi

MMPI Testi Nedir? Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), dünya genelinde en yaygın kullanılan ve geçerliliği kanıtlanmış kişilik değerlendirme testlerinden biridir. Bu test, bireylerin psikolojik durumlarını, kişilik özelliklerini ve duygusal sağlıklarını anlamak için kapsamlı bir analiz sunar.

MMPI Testi ile Neler Elde Edersiniz?

 • Kişilik Analizi: Kendinizi daha iyi tanıyın.
 • Duygusal Denge: İç huzuru ve dengeyi yeniden kazanın.
 • Psikolojik Sağlık: Sorunları tespit edin ve çözüm yolları bulun.
 • İlişkiler: Kişisel ve profesyonel hayatınızda daha sağlıklı ilişkiler kurun.

Uzman Psikolog Yasemin Meral Milhan Kimdir? Yasemin Meral Milhan, alanında uzman, deneyimli bir psikolog olarak MMPI testi uygulamaları ve değerlendirmeleri konusunda geniş bir bilgi ve deneyime sahiptir. Kendisi, bireylerin duygusal ve psikolojik sağlıklarını iyileştirmek için özveriyle çalışmaktadır.

Eğitime Katıl

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Yukarıda detaylarını belirttiğimiz eğitimi almak için butona tıklayınız

Eğitime Katıl

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz

SİZDEN GELENLER

Çok zor bir zamanımda bu siteye ve psikologuma ulaştım. Donanımı, naifliği ve profesyonel yaklaşımı ile hayatımın akışını değiştirdi. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmak yerine profesyonel yardım alın. Size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

O.P

Yasemin Hanımla henüz yolun başında olmamıza rağmen bana şimdiden çok iyi geldi. Aramızda 3000 km olmasına rağmen, online terapinin ne kadar faydalı olduğunu deneyimledim kendisiyle.

Z.T

İsmail hocamın bakış açısı çok güzel, yaklaşımı ve olayları ele alma şekli sizin de tüm aradığınız soruların cevabını bulmanızı sağlıyor. Kendisiyle iyi ki yollarımız keşişmiş, kesinlikle herkese tavsiyemdir.

S.Y

Ben Mustafa hocamdan çok fayda gördüm . Beğendiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz bir uzman. Uyguladığı seanslar etkili ve sonuç odaklı. Başarılarının devamını dilerim. Çevremize ve herkese tavsiye ediyoruz.

M.K

Oğlum, içine kapanık, kolay kolay arkadaşlık kuramayan, aynı zamanda öfkeli bir çocuk. Şu an oğlum daha konuşkan, kendine güvenen bir çocuk oldu ve terapilere çok istekli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K.Ç

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan randevu aldım. Bir dönem panik atak sorunum vardı Zeynep hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

L.E

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine İsmail bey ile tanıştığım ve bu süreci onunla beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

A.Z

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin