Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Eğitim Detay Sayfası

Buradasın:


ÇİFTLER ARASINDA İLETİŞİM SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ

 • 1/2/2023 6:37:24 PM

Eğitim Ücreti: Ücretsiz Eğitim

Eğitim Tarihi: 09-1-2023

Eğitim Saati: 20:30 (Amsterdam)

Eğitimci(ler): Uz.Psikolog&Aile Terapisti Şükran Salık

Eğitim İçeriği:

"Kendinizi anlatma ve dinleme becerilerinin önemi" - İletişimde en önemli şeylerden biri, diğer insanların sizi anlamalarını sağlamak ve sizin de onları anlamanızdır. Bu becerilerin geliştirilmesi, iletişimde daha iyi anlaşılma ve daha az anlaşmazlık sağlar.
 
"İletişimde doğru dil kullanımı" - İletişimde kullanılan dil, iletişimde anlaşılırlık ve doğruluk açısından çok önemlidir. Doğru dil kullanımı, iletişimde daha iyi anlaşılma ve daha az yanlış anlaşılma sağlar.
 
"Çatışmaları çözme yolları" - Çiftler arasında mutlaka çatışmalar olacaktır. Ancak, bu çatışmaların nasıl yönetileceği önemlidir. Bu başlık altında, çatışmaları çözme yöntemleri ve teknikleri gibi konulara değinilebilir.
 
"Güçlü iletişim için etkili dinleme" - Dinleme, iletişimde önemli bir rol oynar. Güçlü iletişim için etkili dinleme becerilerinin geliştirilmesi, iletişimde daha iyi anlaşılma ve daha az çatışma sağlar.

Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

Randevu Al

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz

SİZDEN GELENLER

Çok zor bir zamanımda bu siteye ve psikologuma ulaştım. Donanımı, naifliği ve profesyonel yaklaşımı ile hayatımın akışını değiştirdi. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmak yerine profesyonel yardım alın. Size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

O.P

Yasemin Hanımla henüz yolun başında olmamıza rağmen bana şimdiden çok iyi geldi. Aramızda 3000 km olmasına rağmen, online terapinin ne kadar faydalı olduğunu deneyimledim kendisiyle.

Z.T

İsmail hocamın bakış açısı çok güzel, yaklaşımı ve olayları ele alma şekli sizin de tüm aradığınız soruların cevabını bulmanızı sağlıyor. Kendisiyle iyi ki yollarımız keşişmiş, kesinlikle herkese tavsiyemdir.

S.Y

Ben Mustafa hocamdan çok fayda gördüm . Beğendiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz bir uzman. Uyguladığı seanslar etkili ve sonuç odaklı. Başarılarının devamını dilerim. Çevremize ve herkese tavsiye ediyoruz.

M.K

Oğlum, içine kapanık, kolay kolay arkadaşlık kuramayan, aynı zamanda öfkeli bir çocuk. Şu an oğlum daha konuşkan, kendine güvenen bir çocuk oldu ve terapilere çok istekli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K.Ç

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan randevu aldım. Bir dönem panik atak sorunum vardı Zeynep hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

L.E

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine İsmail bey ile tanıştığım ve bu süreci onunla beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

A.Z

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin