Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Blog ve Makale Detay Sayfası

Buradasın:

Neden Psikorehberim

 • 11-20-2022

Ailenizin Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

www.psikorehberim.com

Neden Psikorehberim

1.Lokasyondan bağımsız

Dünyanın her yerinden kültür ve dil farklılığı yaşamadan, Çocuk-Ergen, Yetişkin ve Ailelere yönelik her türlü  Psikoterapi ve Rehberlik hizmeti sunuyoruz.

2.Profesyonel Kadro

Alanında uzman Psikolojik danışman  ve Uzman Psikologlarımız ile psikolojik ve ruhsal sorunlarınıza en modern terapi yöntemleri ile çözümler sunuyoruz.

3.Gizlilik ve Mahremiyet

Meslek ilkeleri gereği danışanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz seanslarda konuşulan her şey, yazılı veya sözlü olarak verilen her tür kişisel bilgi, seans notları ve raporlar gizli tutulur ve kimseyle paylaşılmaz.

4.Samimi ve Sıcak Atmosfer

Çalışanlarımızın güler yüz ve hoşgörüsü ile size evinizin rahatlığını hissettiriyoruz.

5.Makul ücret

Danışanlarımıza yaşadıkları ülkede pahalı olan psikoterapi hizmetlerini ücret kaygısı olmadan ve beklemeden hemen alabilecekleri bir imkan sağlıyoruz.

 

Her şey iyi hissettirebilir, psikoterapi iyileştirir!

 

 


Benzer Yazılar

Hollanda'da psikoterapi hizmetleri

 • 12-13-2022

Hollanda'da psikoterapi hizmetleri, Hollanda'da yaşayan kişilerin ruhsal ve davranışsal sorunlarına...

Almanya Türk Psikolog

 • 14.10.2022

Uzman psikolog ekibimizle, Almanya Türk psikolog arayışında bulunan Almanya’daki gurbetçi vatandaşl...

Hollanda Türk Psikolog Hizmeti

 • 11-20-2022

Bulunduğunuz yerde, Almanyada Hollandada Fransada Belçikada veya diğer avrupa ülkelerinde ’da gurbe...

Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz

SİZDEN GELENLER

Çok zor bir zamanımda bu siteye ve psikologuma ulaştım. Donanımı, naifliği ve profesyonel yaklaşımı ile hayatımın akışını değiştirdi. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmak yerine profesyonel yardım alın. Size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

O.P

Yasemin Hanımla henüz yolun başında olmamıza rağmen bana şimdiden çok iyi geldi. Aramızda 3000 km olmasına rağmen, online terapinin ne kadar faydalı olduğunu deneyimledim kendisiyle.

Z.T

İsmail hocamın bakış açısı çok güzel, yaklaşımı ve olayları ele alma şekli sizin de tüm aradığınız soruların cevabını bulmanızı sağlıyor. Kendisiyle iyi ki yollarımız keşişmiş, kesinlikle herkese tavsiyemdir.

S.Y

Ben Mustafa hocamdan çok fayda gördüm . Beğendiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz bir uzman. Uyguladığı seanslar etkili ve sonuç odaklı. Başarılarının devamını dilerim. Çevremize ve herkese tavsiye ediyoruz.

M.K

Oğlum, içine kapanık, kolay kolay arkadaşlık kuramayan, aynı zamanda öfkeli bir çocuk. Şu an oğlum daha konuşkan, kendine güvenen bir çocuk oldu ve terapilere çok istekli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K.Ç

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan randevu aldım. Bir dönem panik atak sorunum vardı Zeynep hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

L.E

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine İsmail bey ile tanıştığım ve bu süreci onunla beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

A.Z

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
 • Adres:

  Amsterdam/Hollanda

 • Tel: +31 6 45885996
 • Email: info@psikorehberim.com
 • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin