fbpx

Lokasyondan Bağımsız Online Psikolog ile Online Terapi

Hollanda’da hangi Psikoloğa gitmeliyim?

Amerika’da  online terapi arıyorum

Avrupa online terapi arıyorum

Amerika’ da  Türk psikolog arıyorum

 

Almanya Türk Psikolog

Uzman psikolog ekibimizle, Almanya Türk psikolog arayışında bulunan Almanya’daki gurbetçi vatandaşlarımız başta olmak üzere Avrupa’nın dört bir yanındaki vatandaşlar da ihtiyaç duydukları konularda online terapi ile uzmanlarımızdan yardım alabilirler. İnternet üzerinden görüntülü görüşme şeklinde gerçekleştirilen seanslar ile günlük yaşamınızı olumsuz etkileyen durumlarla baş etmeyi öğrenebilirsiniz.

Amerika’da Türk Psikolog

Amerika Birleşik Devletleri’nde başta New York olmak üzere farklı şehirlerde yaşayan tüm Türk vatandaşları Amerika Türk psikolog arayışında bulunmaktadır. Amerika’da yaşıyor ve terapiye başlamayı düşünüyorsanız psikologlarımızı ve online terapi sayfamızı inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Amerika’dan gelen başvurularda saat farkından dolayı seanslarımız Usa saatiyle sabah saatlerinde gerçekleştirilebilmektedir.

Fransa’da Türk Psikolog

Fransa Avrupa’da Türk vatandaşlarının yoğunlukla yaşadığı ülkelerden biridir. Bu sebeple Fransa’da Türk psikolog arayanlar başta Paris olmak üzere Lyon, Montpellier gibi şehirlerde sayıca fazladır. Ekibimizde Fransızca bilen psikologlar ile online terapi ile Türkçe olduğu gibi Fransızca destek alabilirsiniz.

Hollanda’da Türk Psikolog

Avrupa’nın pek çok ülkesinde olduğu gibi Hollanda’da Türk psikolog arayışında bulunan kişiler de uzman psikolog ekibimizden psikorehberim  ile destek alabilmektedir. Skype Zoom veya istediğiniz herhangi bir yöntem ile  gerçekleştirilen online seanslar yüz yüze terapi kadar verimli olmaktadır.

Belçika’da Türk Psikolog

Avrupa ülkeleri arasında en fazla Türk vatandaş nüfusu bulunan ülkeler arasında yer alan Belçika’da Türk psikolog arayanlar da sayıca fazladır. Belçika’da yaşıyor ve ana dilinizi konuşan psikolog arıyorsanız psikologlarımızı ve www.psikorehberim .com  sayfamızı inceleyerek online seanslara başlayabilirsiniz.

Psikorehberim

 

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

Konuşmayı Başlat
Ücretsiz Danışma Hattı
Merhaba,
Psikorehberim Danışmanlık Servisi olarak nasıl yardımcı olabiliriz.