fbpx

Hollanda’da Online Psikolog ile Online Terapi

Hollanda’da hangi Psikoloğa gitmeliyim?

Hollanda’da psikolog, aile danışmanı, cinsel terapist veya evlilik terapisti arıyorsanız etkin bilimsel psikoterapi uygulamalarıyla hizmet veren Psikorehberim den yüz yüze ya da online terapi ile destek alabilirsiniz. Terapi süreci, çalışma alanlarımız ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili tüm bilgileri sitemizde bulabilir ve Hollanda için online psikolog randevusu oluşturabilirsiniz.

Çocuk ergen yetişkin ve çift terapisi alanında 4000 bin üzerinde seans tecrübemiz ile Hollanda`da online terapi hizmeti veriyoruz. Bunun yanında günlük hayatınızı kolaylaştıracak ve kendinizin kişisel gelişimine katkı sağlayan online eğitim hizmetleri sunuyoruz. Online terapi tecrübesi olan psikologlarımız ile evinizin rahatlığında aylar süren bekleme listelerine takılmadan Hollanda’ da online terapi hizmetini
sizlere sunuyoruz.

Çalıştığımız bir çok sigorta şirketi ile en kısa sürede bütçenize dokunmadan Hollanda’ da online terapi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Hollanda’ da yaşayan Türk göçmenlere sunmuş olduğumuz online terapi hizmeti ile kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir ekibe sahibiz. Ekibimiz farklı terapi uygulamaları ve çalışma alanlarıyla farklı yaş gruplarına ve farklı psikolojik durumlara ilişkin psikoloji alanında yaygın olarak kullanılan terapi uygulamalarını kullanmaktadırlar.

Hollanda’da psikolog arıyorsanız hangi uzmanla çalışacağınıza karar vermek için www.psikorehberim.com sitemizden uzmanlarımız ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz. Dünyanın her yerinden Molli güvencesi ile istediğiniz ödeme yöntemini kullanarak randevu oluşturabilirsiniz.

Psikorehberim

 

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

Konuşmayı Başlat
Ücretsiz Danışma Hattı
Merhaba,
Psikorehberim Danışmanlık Servisi olarak nasıl yardımcı olabiliriz.