fbpx

Almanya’ da Online Psikolog ile Online Terapi

‘Almanya’da hangi Psikoloğa gitmeliyim?

 

Almanya  Türk Psikolog Hizmeti

Hollanda Türk Psikolog Hizmeti

Bulunduğunuz yerde, Almanya‘ da Hollanda‘ da Fransa’ da Belçika’ da veya diğer Avrupa ülkelerinde ’da gurbette, sizi dinleyen, anlayan sorunlarınıza çözüm getirmek isteyen bir uzmanın olmamasının büyük bir sıkıntı olduğunun farkındayız.

Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde  Türk psikolog hizmeti vatandaşlarımızın  sıkça aradığı hizmetlerden biridir. Almanya, Fransa, Belçika ve Hollanda gibi ülkelerde yaşayan Türkler, Türk psikolog bularak Türkçe terapi arayışı içerisine giriyor. Kendilerini Türk kökenli psikologlara daha rahat anlatacaklarını düşünen gurbetçiler, maalesef bu konuda çok fazla seçenek bulamıyor.

Gurbette  yaşarken bir sürü problemle de baş etmeye çalışıyorsunuz. Bazen bu problemler öyle üst üste geliyor ki baş etmede zorluk çekiyorsunuz. Nasıl çözmeniz gerektiğiniz bilmiyorsunuz ya da bir sürü yöntem deniyorsunuz ama başarılı olamıyorsunuz. İşte tam bu noktada Psikorehberim ekibi olarak Avrupanın her yerinden online terapi alabileceğiniz bizler devreye girebiliyoruz.

Sizler de Hollanda ya da başka bir ülkede gurbetçi olarak yaşıyorsanız ve;

Ailenizle sorunlar yaşıyorsanız,

Eşinizle ya da partnerinizle anlaşmıyorsanız,

İlişkinizde problemler varsa,

Evlenmeden önce yanlış yapmak istemiyorsanız,

Cinsel hayatınızda sıkıntılar başlamışsa,

Cinsel isteksizlik ya da aşırı cinsellik arzunuz varsa,

Çocuklarınızla problem yaşıyorsanız,

Ailenizde boşanma konusu açılmaya başlanılmışsa sizlerde vakit kaybetmeden psikolojik destek almalısınız.

Almanya’ da  ve diğer Avrupa ülkelerinden Türkçe konuşan bir psikologdan psikolojik destek almak için hemen randevu alabilirsiniz. Avrupa’da online psikolog hizmetleri için daha detaylı bilgi almak için www.psikorehberim.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa’da online terapi hizmeti

Almanya Türk psikolog

Almanya  Online psikolog hizmeti

Psikolojik sağlık sorunları, kişisel gelişim ve ruhsal huzur arayışında olan kişiler için Almanya’da Türkçe psikolog hizmetleri online terapi ile sunulmaktadır.

Online psikolojik destek hizmeti yüz yüze görüşmek gibidir. Yüz yüze terapiden tek farkı online terapi de uzman terapistle sadece aynı ortamda değilsinizdir. Onun haricinde tüm süreç yüz yüze terapi ile aynıdır.

Avupada psikolojik destek almak için öncelikle randevu alınız. Bize iletişim kısmında bulunan tüm kanalardan ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde uzman psikolog asistanlarımız sizinle iletişime hemen geçecektir. Psikolojik destek randevunuzu oluşturduktan sonra randevu saatinde psikoloğumuz sizi görüntülü olarak arayacaktır.  Online terapilerimiz 60 dk sürmektedir. Dünyanın her yerinden bir çok ödeme seçeneği ile  ödeme yapabileceğiniz molli güvencesi ile avrupanın her yerinden online psikolog randevusu oluşturabilirsiniz.

İnternet erişiminin mümkün olduğu her ortamda, yaşanan psikolojik soruna istinaden profesyonel danışmanlık desteği alınabilmektedir. Online terapi hizmetleri sayesinde evde, ofiste veya daha farklı bir ortamda uzman psikologla görüşebilmektesiniz.

Almanya’da Online Türkçe terapi seansları sayesinde artık Covid-19 sürecinden korunurken, ihtiyaç duyulan ruhsal desteğin alınmaya devam edilmesi mümkün olmaktadır.

Almanya’da Online terapiler, Skype, WhatsApp ve Zoom gibi yaygın olarak kullanılan çevrimiçi görüntülü ve sesli iletişim araçları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu sayede psikolojik açıdan desteğe ihtiyaç duyan Avrupada’da yaşayan Türkler, online terapilerle bunu en iyi şekilde alabilmektedir.

 

Psikorehberim

 

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

Konuşmayı Başlat
Ücretsiz Danışma Hattı
Merhaba,
Psikorehberim Danışmanlık Servisi olarak nasıl yardımcı olabiliriz.