Tiktok
Telefon
Facebook
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hemen Randevu Al

Uzman Psikolog Detayları

Buradasın:

Açıklama

Merhaba, ben uz. klinik  psikologum ve kişisel gelişim, psikoterapi, aile danışmanlığı, çocuk ve ergen psikolojisi, mesleki ilgi ve kariyer danışmanlığı gibi birçok konuda hizmet veriyorum. Alanımda uzman ve deneyimli bir psikolog olarak, bireysel psikoterapi, çocuk ve ergen psikoterapisi, evlilik öncesi çift danışmanlığı, aile ve çift danışmanlığı, çocuk odaklı aile danışmanlığı, mesleki ilgi ve kariyer danışmanlığı, çocuk merkezli oyun terapisi, kum terapisi, masal terapi, filial terapi, bütüncül psikoterapi, duygu odaklı terapi, aktarım odaklı terapi, HYT (Hipnomeditatif Yeniden İşleme Terapisi), İçsel Bilge Terapi, gibi yöntemlerle çalışmaktayım.

Ayrıca, depresyon, panik bozukluk, obsesif-kompulsif bozukluk, sosyal fobi, özgül fobiler, dürtü kontrol bozuklukları, kaygı bozuklukları, kayıp ve yas, duygu durum bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları, uyku bozuklukları, kendilik algısı, kendini tanıma ve keşfetme, cinsel işlev bozuklukları gibi sorunlarla ilgileniyorum.

Evlilikte iletişim sorunları ve çatışmalar, ilişki problemleri, kültürel farklılıklardan kaynaklanan problemler, güven problemleri, kıskançlık, stresle başa çıkma ve öfke kontrolü, kişilik bozuklukları, ergenlik dönemi ruhsal sorunları, pasif agresif ve ters kimlik, çocuklarda (gece) alt ıslatma ve dışkı kaçırma, davranış bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite (DEHB), konsantrasyon problemleri, teknoloji bağımlılığı, okula hazır oluş süreçleri, uyum problemleri, akran zorbalığı, okul fobisi, ders başarısızlığı, performans kaygısı, sınav kaygısı, eğitim mentorluğu (koçluk hizmeti), boşanma süreci, konuşma ve dil bozuklukları, cinsel kimlik problemleri gibi konularda da danışmanlık hizmeti sunuyorum.

Amacım, kişilerin yaşam kalitesini artırmak, sorunlarını çözmek ve kendilerini daha iyi tanımalarına yardımcı olmak. Bu nedenle, her bir danışanım için özelleştirilmiş bir tererapi proğramı ile bireysel destek sunuyorum.

 
Projeler, Çalışmalar ve Eğitimler:
 
* Oyun Terapisi Eğitimi / Filial Terapi: Ebeveyn Çocuk İlişkisi Eğitimi 
* Çocuk Psikometrik Testler Eğitimi - Drt. Psk. Çisem Uzun 
* WISC-R Uygulayıcı Eğitimi – Mesleki Eğitim Akademisi – Drt. Psk. Çisem Uzun
* MMPI Test Eğitimi
* Travma Sonrası Stres Bozukluğunun Tanı ve Tedavi Eğitimi
* Çocuk-Ergen Psikopatolojisi Eğitimi - Doç. Dr. Nüket İşiten 
* İçsel Bilge Terapi - DR. Sinan Güzel
* Çatışma Çözücüler
* Parts Terapi
* HYT (Travmaları Hipnotik yeniden işlemleme) - DR. Haluk ALAN
* 4. Duygu Odaklı Bireysel Terapi Eğitimi (Düzey I-II) - Türkiye Duygu Odaklı Terapi Enstitüsü (Hollanda EFT Başkanı, ISEFT Kurul Üyesi, Klinik Psikolog, Psikoterapist Juliette Becking)
* Bütüncül Terapi Eğitimi - Teorik Dönemi (288 saat) 2018-2019 - Psikoterapi Enstitüsü
* Bütüncül Terapi Eğitimi - Formülasyon Dönemi (288 saat) 2019-2020 - Psikoterapi Enstitüsü
* Bütüncül Terapi Eğitimi - Supervizyon Dönemi (288 saat) 2020-2021 - Psikoterapi Enstitüsü
* Bütüncül Terapi Eğitimi - Masterson/ Aktarım Odaklı Terapi/ Süresi Sınırlı Dinamik Terapi/ Rüya Eğitimi (288 saat) 2021-2022 - Psikoterapi Enstitüsü

Detaylar

Ad Soyad: MERVE COŞKUN
Ünvan: Uz. Klinik Psikolog & Psikoterapist
Randevu Al

Online Danışmanlık Ve Psikolojik Destek Servisi

Kendi evinizin rahatlığında özel danışmanlık seanslarının keyfini çıkarın

HAKKIMIZDA

Kurumumuz, Hollanda merkezli terapist ile terapi almak isteyen danışanların online buluşma platformudur. Lokasyondan bağımsız dünyanın her yerinden güvenilir ve makul ücretler ile sıra bekleme derdi olmadan kültür ve dil farklılığı yaşamadan yardım alabileceğiniz bir Psikolojik Danışma ve Eğitim hizmetidir...

Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZE ULAŞIN
  • Adres:

    Amsterdam/Hollanda

  • Tel: +31 6 45885996
  • Email: info@psikorehberim.com
  • Dünyanın Heryerinden 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
© 2022. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin